2 Ocak 2013

Godiva Çikolataları Artık Tüm Türkiye'ye ulaşıyor..

    
       
         Maillerimi kontrol ederken bu güzel sürprizle karşılaştım.Godiva artık Türkiye'ye ulaşıyor yazıyordu.E tabi tam bir çikolata tutkunu olduğum için hemen siteye girdimm size de haber vereyim dediiimm.Siz de benim gibi çikolataya aşıksanız işte adres: http://www.godivatr.com/ Biraz da kısacık bir tarihçe..

         Godiva Belçikalı Çikolata Uzmanı


       Godiva markası 1926 yılında Joseph Draps tarafından Belçika'da kurulduğundan bu yana, dünyanın en prestijli çikolata markalarından biri olmuştur. Özel formülü, kullanılan doğal hammaddelerin tazeliği ve yetenekli çikolata uzmanları tarafından yapılması; Godiva çikolatalarının kalitesinin sırrını oluşturur.

      Kalitenin altın standardı olan Godiva, Belçika kraliyet sarayının resmi tedarikçisi pozisyonunu kazanmıştır. Godiva, yeni ürün geliştirme, lüks alanındaki tutkusu, köklü çikolatacılık geçmişiyle, efsanevi bir marka olmaya günümüzde de devam ediyor ve tüketicilerine en mükemmel çikolata deneyimini yaşatıyor. Artık   http://www.godivatr.com/ 'dan anında ulaşabilir ve tüm Türkiye'ye gönderim sağlayabilirsiniz.
 
       Lady Godiva Efsanesi
      Lady Godiva, halka uygulanan vergileri protesto ettiğinde eşi Lord Leofric, onunla bir anlaşma yaptı: Lady Godiva, Coventry sokaklarında uzun saçları dışında üzerinde hiçbir kıyafet olmadan ata binecek ve eğer halk dışarı çıkmayıp evlerinde kalırsa vergi yükleri kaldırılacaktı.

      Ertesi sabah, sokaklardan o meşhur geçişini gerçekleştirdi, herkes büyük bir saygı ile evinde durdu ve Lord Leofric sözünü tutarak vergileri kaldırdı. Bu özverili davranışıyla birçok kişinin kalbini kazanan Lady Godiva'nın efsanesi, yüzyıllar içerisinde büyümeye devam etti. Onun tutkusunu, saflığını, özgün tarzını ve cesaretini en güzel şekilde yaşatan ve efsanesini hayatta en çok tutan şey, her tadanın kalbini kazanacağı şüphesiz, bir kutu Godiva çikolatasıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder